15 February, 2022

Szukasz hotelu dla kotów? Petsitters są zawsze gotowi do pomocy!

Co jest najcenniejsze w Twoim domu? Z pewnością nieraz spotkałeś się z tym pytaniem w Internecie. A jeśli zapytasz o to ludzi, którzy mają kota, nie zastanowią się długo. Odpowiedź będzie oczywista. W końcu co może być droższe, niż domowy pupil? Oczywiście nic bardziej!

Zgadzają się z tym również współpracownicy naszego projektu Petsitters. W końcu cóż może być ważniejszego, niż kudłaty przyjaciel w Twoim domu, o którego dbasz na co dzień?

Nasi koledzy kochają nie tylko zwierzęta. Kosmaci przyjaciele stają się integralną częścią ich życia. Celem naszego zespołu jest stworzenie jak najbardziej komfortowej domowej atmosfery dla Twojego kota lub psa podczas Twojej nieobecności. Zaopiekujemy się nimi i oddamy im naszą miłość.

Zajmujemy się przetrzymywaniem zwierząt. Dom tymczasowy to świetna alternatywa dla hoteli i hoteli zoologicznych. Czemu? Zaraz opowiemy!

Życie zostanie podzielone na PRZED i PO

Kiedy już będziesz mieć kota, Twoje życie nie będzie już takie samo. W końcu staje się częścią Twojej rodziny. Kiedy jesteś poza domem, będziesz się ciągle martwić o to, jak czuje się twój najlepszy przyjaciel.

Ale co masz zrobić, jeśli spędzasz dużo czasu w pracy? A może nawet „lepiej”: stale jeździsz w długie podróże służbowe. Kto zaopiekuje się twoim kochanym sierściuchem?

Niektórzy właściciele stosują metodę „pomocy przyjaciela”. Oznacza to, że Twój przyjaciel lub krewny codziennie „odwiedza” Twojego pupila: przychodzi, aby go nakarmić, nalać mu wody i posprzątać kuwetę. Ale czy możesz sobie wyobrazić, jak stresujące jest to dla psa lub kota? Zwierzaki są same w domu. A co zwierzęta mogą narobić w domu bez nadzoru...

Nic dziwnego, że wracając z kolejnej podróży służbowej, zastaniesz swój ulubiony wazon rozbity, żwirek porozrzucany po całym domu i oczywiście uszkodzoną kanapę, która spełniła rolę drapaka.

Jak tego uniknąć?

Wiele osób znajduje niezłą opcję: hotele lub hotele zoologiczne dla zwierząt domowych. Ale bardzo często właściciele zapominają, że nowoczesne hotele mają swoje plusy i minusy.

Do plusów należą:

+ zwierzę będzie karmione zgodnie ze zwykłą rutyną i będzie pod kontrolą;

+ w razie potrzeby kot otrzyma opiekę weterynaryjną.

Ale wady hoteli są nie mniej znaczące:

- Warunki

Często Twój zwierzak jest umieszczany w pudle ze szkła hartowanego. Nawet biorąc pod uwagę, że nie ma tam tak mało miejsca, a on będzie pod stałą kontrolą, jest mało prawdopodobne, że kot będzie czuł się komfortowo. W końcu koty to zwierzęta bardzo kochające wolność.

- Uwaga

Twój pupil nie jest sam w hotelu. A opiekun nie może być cały czas z Twoim kotem. Musi podzielić swoją uwagę pomiędzy wszystkich mieszkańców.

Wybierz dom tymczasowy!

To rozwiązanie, które na pewno Ci się spodoba!

Zespół Petsitters pomaga zwierzakom „przebrnąć” przez trudne chwile, gdy nie ma Cię w pobliżu. Zabieramy zwierzęta do domu zastępczego i dajemy im całą naszą miłość, opiekę, aby zwierzęta czuły się szczęśliwe: bawimy się z nimi, dbamy o środowisko domowe (zawsze prosimy właścicieli o przyniesienie ulubionych rzeczy, zabawek, misek, zapoznajemy się z kotem z wyprzedzeniem, utrzymujemy codzienną rutynę itp.),  poświęcamy im wystarczająco dużo uwagi, nazywamy je znanymi im imionami i po prostu troszkę poprawiamy ich życie.

Nasi współpracownicy są gotowi zabrać zwierzę do domu tymczasowego  i pozostać z nim 24/7. Nie tylko uwzględnią wszystkie Twoje życzenia dotyczące opieki, ale zawsze b

ędą w kontakcie. Jeśli zatęsknisz za swoim pupilem, zawsze możesz zadzwonić do naszego współpracownika przez wideo, a on pokaże Ci, co robi Twój futrzany przyjaciel.

Zespół Petsitters sprawi, że Twoje życie będzie łatwiejsze, a życie Twoich pupili jeszcze szczęśliwsze!

Petsitters — miejsce, które stanie się drugim domem dla Twoich pupili.