О serwisie Petsitters

Jesteśmy Petsitters

Wyjeżdżasz i nie masz z kim zostawić swojego zwierzaka albo po prostu nie masz czasu na spacer z ukochanym psem?

Gwarantujemy, że Twój pupil będzie traktowany jak członek własnej rodziny. Aby zapewnić sobie spokój w drodze, po prostu znajdź odpowiedniego opiekuna, który(-a) zajmie się Twoim pupilem tak długo, jak to jest potrzebne - czy tylko na weekend, czy na kilka tygodni. Usługi kilkudniowej opieki dla zwierząt są odpowiednie dla psów i kotów w każdym wieku, w tym szczeniąt i kociąt i są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli zwierząt poszukujących bezpiecznej i przytulnej alternatywy dla hoteli.

A jeśli chcesz po prostu odpocząć lub są inne powody, dla których nie możesz wyjść z psem, nasi eksperci chętnie Ci pomogą i przejdą się na spacer z Twoim zwierzakiem.

О serwisie Petsitters

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie mamy sobie równych.

Dbanie o bezpieczeństwo każdego zwierzaka w społeczności Petsitters jest naszym najwyższym priorytetem.

Cześć, Jesteśmy zespołem Petsitters!

Wiemy, jak ważny jest spokój ducha, gdy powierzasz innym opiekę nad członkiem rodziny, dlatego jesteśmy dumni z naszego zespołu, pracując nad stworzeniem bezpiecznej platformy dla miłośników zwierząt. Nasz zespół wsparcia jest gotowy do pomocy 24/7.

Nie jesteśmy tylko twórcami platformy Petsitters, jesteśmy jej częścią. Wielu naszych pracowników aktywnie korzysta z usługi, świadczy usługi wyprowadzania i kilkudniowej opieki, a także znajduje kilkudniową opiekę dla własnych zwierząt

Naszą misją jest, aby każdy mógł doświadczyć miłości do zwierząt w swoim życiu.

Zespół Petsitters.

О serwisie Petsitters

Serwis opieki nad zwierzętami, której możesz zaufać.

Wszyscy opiekunowie i wyprowadzacze psów są sprawdzani pod kątem kompetencji i testu bezpieczeństwa. Wszystkie profile zebrane na stronie są wstępnie sprawdzane pod kątem wymaganych kompetencji właściciela konta.

Nikt nie zna Twojego zwierzaka lepiej niż Ty. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki zaawansowanej, aby znaleźć idealną opiekunkę lub spacerowicza, który zaopiekuje się Twoim pupilem zgodnie z jego wyjątkowymi potrzebami.

Właściciele i opiekunowie zwierząt domowych mogą umówić się na osobiste spotkanie po dokonaniu rezerwacji, aby omówić wszystkie szczegóły i upewnić się, że wszystko spełnia Twoje oczekiwania.

Jesteśmy zawsze, gdy nas potrzebujesz - 24/7.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy rezerwacji, porady lekarza weterynarii, czy pomocy w trudnej sytuacji, nasz zespół zaufania i bezpieczeństwa jest zawsze gotowy, aby pomóc Tobie i Twoim zwierzętom.