Hotel dla psów w Krakowie

Hotel dla psów w Krakowie znajdziesz w kilka kliknięć

W XXI wieku życie jest zbyt ulotne i rytmiczne. Ciągle gdzieś biegniemy, nie mamy na nic czasu, często wyjeżdżamy z domu. Ale taka „radość” nie jest dozwolona dla każdego: spóźnienie lub nieoczekiwany wyjazd na kilka dni nie jest możliwy dla właścicieli zwierząt domowych, zwłaszcza psów. Powinni zawsze pamiętać (i nie tylko mieć to zapisane w pamięci , ale i wypełniać) o dziennym minimum: porannym i wieczornym spacerze, no i karmieniu 2-3 razy dziennie.


Pilny wyjazd służbowy, urlop czy po prostu weekend gdzieś poza domem staje się problemem dla tych, którzy kiedyś dokonali wyboru na rzecz czworonożnego szczęścia. Ale w dzisiejszym świecie nie ma problemu, dla którego nie ma rozwiązania. Zobaczmy, z kim i gdzie możesz zostawić psa, jeśli musisz pilnie wyjechać.Kto zaopiekuje się zwierzakiem podczas Twojej nieobecność?

Warto zacząć od tego, że każda rozłąka z właścicielem jest stresująca. I jest to stres nie tylko dla zwierzaka, ale także dla samego właściciela. Pozostawienie psa pod czyjąś opieką jest trudne nawet pod względem moralnym, bo nikt nie potrafi się nim zaopiekować tak jak sam właściciel. Pierwszą rzeczą, która przychodzi każdemu do głowy w takich przypadkach, jest poproszenie przyjaciół lub krewnych o pomoc w opiece nad psem podczas Twojej nieobecności. Ale bardzo często twoi przyjaciele lub krewni nie mają warunków lub po prostu nie mogą zabrać zwierzaka do siebie. Na przykład ktoś z rodziny twojego znajomego może być uczulony na sierść, ktoś ma małe dziecko, a ktoś wynajmuje mieszkanie i jego właściciele są kategorycznie przeciwni zwierzętom. Sytuacje są różne. Dlatego istnieją 2 korzystne dla wszystkich opcje: znaleźć hotel dla psów w Krakowie lub oddać zwierzę do domu tymczasowego.

Zalety domowej opieki nad zwierzętami w Petsitters.pl

 • Domowe środowisko

  Opiekunowie zwierząt na platformie zapewniają zwierzętom możliwość przebywania w domowym otoczeniu, co może zmniejszyć stres i sprawić, że pobyt będzie bardziej komfortowy.

 • Spersonalizowana opieka

  Opiekunowie zwierząt zapewniają indywidualną opiekę i uwagę każdemu ze zwierząt, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby.

 • Rezerwacja online i przystępne ceny

  Na platformie znajdziesz opiekuna w pobliżu swojego domu w przystępnej cenie.

Minusy hoteli dla zwierząt vs Petsitters.pl

 • Kojce i klatki

  Niektóre zwierzęta mogą być zestresowane zmianą otoczenia i brakiem domowej atmosfery.

 • Ograniczony czas

  Niektóre hotele mają określone godziny odbierania i oddawania zwierząt, co może być niewygodne dla właścicieli.

 • Oddalenie od miasta i wysokie ceny

  Większość hoteli znajduje się daleko od miasta, co powoduje niedogodności dla właścicieli, a ceny są znacznie wyższe.

Jakie są potencjalne wady hotelu dla psów

Czym jest hotel dla psów w Krakowie? To miejsce, w którym mieszkają dziesiątki zwierząt podczas nieobecności ich właścicieli. Każdy pies ma swój oddzielny „pokój”, w którym mieszka. Zwierzęta są pod opieką specjalistów, są karmione i zabawiane. Pies jest pod stałą opieką. Bardzo często hotele dla psów w Krakowie zlokalizowane są nieco poza miastem, dzięki czemu pracownicy mają możliwość wyprowadzenia swoich psów na spacer zgodnie z ich zwykłym harmonogramem.


Ale życie psa w takim hotelu nie zawsze jest różowe, to stres dla zwierzaka. Po pierwsze został bez ukochanego właściciela i nikogo znajomego nie ma w pobliżu. Po drugie, jest mało prawdopodobne, aby Twój pies był przyzwyczajony do mieszkania na małej przestrzeni, ponieważ było do jego dyspozycji całe mieszkanie lub dom , a teraz będzie musiał spędzać cały czas w małym pomieszczeniu.


I trzeci punkt, o którym wielu właścicieli zapomina wybierając hotel dla psa w Krakowie: to miłość i troska. W hotelu jest dużo zwierząt, a o każde z nich muszą dbać pracownicy. Bez względu na to, jak bardzo by chcieli, nie będą w stanie dać zwierzęciu tyle miłości i troski, co właściciel. Jeśli koty są z natury samolubne, tego nie powiesz o psach. Czworonożni przyjaciele potrzebują ogromnej porcji uwagi, zwłaszcza gdy nie ma Ciebie w pobliżu.


Doskonałym rozwiązaniem byłby dom tymczasowy. Można powiedzieć, że jest to domowy hotel: pies będzie pod stałą opieką, będzie żyć według swojego zwykłego harmonogramu i otrzyma całą uwagę i troskę opiekuna.


Zwykle słowo dom tymczasowy kojarzy się wielu osobom z bezdomnymi zwierzętami, ale nie jest to do końca poprawne. Dom tymczasowy to okres, w którym inna osoba opiekuje się Twoim czworonożnym przyjacielem, dopóki z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić sam. Jeśli wybierzesz odpowiedniego opiekuna, pies nie będzie tak ciężko znosił rozłąki z właścicielem i prawie nie zauważy jego nieobecności.

Petsitters – serwis wyprowadzania i domów tymczasowych dla zwierząt w Polsce

Nie wiesz jeszcze, gdzie znaleźć petsittera dla Twojego pupila? Skorzystaj z usługi Petsitters! Tutaj zebrane są profile opiekunów z różnych miast, abyś mógł łatwo znaleźć osobę, która zadba o Twojego psa.


Opiekun może albo zabrać ze sobą zwierzaka, albo opiekować się nim na waszym terenie. Wybierz opcję, która jest wygodniejsza dla Ciebie i Twojego zwierzaka. Jeśli wiesz, że pies łatwo zaadaptuje się w nowym miejscu, śmiało oddaj go opiekunowi. Będzie więc stale pilnowany, a Ty w każdej chwili możesz dowiedzieć się, co w danej chwili robi Twój skarb.

Hotel dla psów w Krakowie: cena do zaakceptowania czy za wysoka?

Jeśli mówimy o cenie hotelu dla psów w Krakowie, nie ma jednej liczby. Koszt będzie się różnić w zależności od wielkości psa i czasu jego pobytu w hotelu.


Uważamy, że ceny za dom tymczasowy będą dla Państwa przyjemniejsze niż ceny za hotel. I po co przepłacać, skoro można mieć osobistą „nianię”, która zaopiekuje się nie kilkudziesięcioma zwierzętami, a tylko twoim.


Wybierz opiekuna zgodnie z parametrami, które są dla Ciebie ważne. Nie zapomnij o recenzjach innych użytkowników -- jest to tak zwana „znajomość korespondencyjna” z opiekunem.


Petsitters – zawsze chętnie Ci pomożemy. Już kochamy Twojego czworonożnego druha 😊