11 March, 2021

Missija Petsitters

Każdy chce być wolny w swoich działaniach. Prawda?

Ale czasami pożądane plany są sprzeczne z okolicznościami. Na przykład chcesz spędzić weekend z przyjaciółmi i wyjechać za miasto, ale nie masz z kim zostawić psa. Albo planowałeś wakacje, a rodzina w ostatniej chwili zmieniła zdanie co do opieki nad Twoim kotem. Prawie każdy właściciel zwierzęcia miał taką historię przynajmniej raz.

Naszą misją jest, aby każdy futrzak czuł się jak w domu podczas Twojej nieobecności.  

Platforma Petsitters pomoże Ci nie martwić się o zdrowie i bezpieczeństwo swojego zwierzaka, gdy nie jesteś przy nim, a Twój pupil będzie czuł się w tym czasie komfortowo.  

Stawiamy na dostępność i łatwość obsługi, dlatego, żeby wybrać odpowiedniego opiekuna i zostawić zgłoszenie – wystarczy urządzenie (telefon lub laptop) i dostęp do Internetu. Strona internetowa weźmie pod uwagę wszystkie Twoje życzenia przy wyborze opieki, a przyjazny dla użytkownika interfejs pozwoli Ci to zrobić kilkoma kliknięciami.  

Stawiamy na komfort i domową atmosferę - bez klatek i stresu dla Twojego pupila. Nie bój się zostawić swojego zwierzaka zaufanemu opiekunowi i żyć pełnią życia.  

Z Petsitters znajdziesz to, czego szukałeś - swój wolny czas!