8 July, 2021

Gdzie zostawić zwierzaka podczas wakacji / nieobecności

Czas na wakacje. Oczywiście ze względu na sytuację epidemiologiczną na świecie nie ma teraz możliwości wyjazdu nad morze, wylegiwania się na plaży, spacerów po nowych miastach i krajach. Ale mamy wielką nadzieję, że wkrótce wszystko będzie znowu takie samo, ale na razie możesz jeździć po naszym kraju i cieszyć się jego pięknem.

Tym, którzy mają w domu koty lub psy, znacznie trudniej zaplanować wakacje. W końcu trzeba pomyśleć o tym, kto zaopiekuje się, podkarmi, pospaceruje i popieści zwierzaka podczas nieobecności właściciela.

Więc gdzie i z kim możesz zostawić swojego zwierzaka podczas wakacji? Przeglądamy opcje:

  1. Twoja książka telefoniczna. Najłatwiejszy i najtańszy sposób na pozostawienie kota lub psa pod opieką podczas wakacji. Zadzwoń do znajomego lub członka rodziny i poproś go, aby zaopiekował się Twoim zwierzakiem. Pożądane jest, aby w swoim mieszkaniu nie mieli zwierząt domowych ani małych dzieci. Pomoże to uniknąć stresu zarówno dla kota lub psa, jak i tymczasowych właścicieli.
  2. Hotele dla zwierząt. Jakby ktoś nie wiedział, w dużych miastach jest wystarczająco dużo takich miejsc. Oddając zwierzaka do hoteliku dla zwierząt masz pewność, że będzie on nadzorowany. Tyle tylko, że dzienny koszt pobytu zwierzaka w hotelu jest dość wysoki. Więc co może być lepsze niż tymczasowa opieka u petsittera dla zwierząt domowych?
  3. Tymczasowa opieka u petsittera dla zwierząt domowych. W rzeczywistości prawie nie różni się od hotelu. Zawierasz również umowę, wykwalifikowani specjaliści opiekują się Twoim pupilem, masz też pewność, że Twój kot lub pies jest najedzony, zadowolony, petsitter spacerował z nimi i bawił się z nim. Jedyna różnica polega na tym, że opiekę można przeprowadzić zarówno na swoim terytorium, jak i na terytorium opiekuna. A ceny również Cię zachwycą. Przejdź do sekcji Usługi na naszej stronie internetowej, następnie Opieka i znajdź idealnego opiekuna dla swojego zwierzaka.

Zespół Petsitters życzy wspaniałych wakacji i słonecznych dni!