7 April, 2021

Nasza usługa wyprowadzania psów w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu lub Krakowie: co, jak i dlaczego?

„Wezmę kota lub psa pod opiekę”. Taki pomysł przychodzi do głowy wielu ludziom, ale jeśli zdecydują się przejść proces do końca, to spocznie na nich poważna odpowiedzialność. Ale tylko wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymagane przez nas warunki, petsitterzy (opiekunowie) zostają dopuszczeni do zwierzaków. Dlatego bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Jeśli: 

  • Wyjeżdżasz na wakacje?
  • Nie masz z kim zostawić swojego zwierzaka?
  • Niekomfortowo po raz kolejny prosić bliskich?
  • Masz napięty grafik i po prostu nie masz czasu na spacer z psem?
  • Zastanawiasz się nad psem, ale nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz?

 

We wszystkich tych przypadkach musisz oddać psa pod opiekę. To zależy od Twojej sytuacji. 

Nasz serwis, a raczej platforma „Petsitters” wyszuka dla Ciebie zaufanego opiekuna, który jest gotów tymczasowo zająć się Twoim pupilem lub pójść z nim na spacer. 

Pomagamy naszym klientom być bardziej swobodnymi w działaniu. Nie dostosowuj się do sytuacji i nie myśl z kim i na jak długo zostawić swojego zwierzaka, a co najważniejsze, nie martw się później, jak mu tam jest.

Na naszej platformie właściciel może łatwo znaleźć odpowiednią opiekę, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami. Mamy ogromny wybór zaufanych osób, które są starannie wyselekcjonowane, zanim przyjmiemy je do grona naszych opiekunów lub bazy „niań dla zwierząt” w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu lub Krakowie.

Z nami zawsze znajdziesz odpowiedzialnych i kochających zwierzęta ludzi, którzy są gotowi zabrać Twojego zwierzaka do swojego domu jako członka rodziny i opiekować się nim aż do Twojego powrotu.