6 May, 2021

Niania (opieka dzienna) dla psów

Jeśli potrzebujesz opieki nad swoim psem, a nawet kotem na wakacjach lub chcesz, aby ktoś posiedział z Twoim zwierzakiem przez kilka godzin, potrzebujesz dziennych / 24-godzinnych opiekunów dla psów lub zwierząt domowych w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu lub Krakowie. 

Mamy duży wybór wykonawców (opiekunów) na „Petsitters.pl”. Praca z psami i kotami, wyprowadzanie - to wszystko ich profile.  

Nasz projekt „Petsitters.pl” jest zupełnie wyjątkowy i nowy. Jako pierwsi na rynku oferujemy tego rodzaju usługę opieki nad zwierzętami.   

Możesz nam zaufać i nie bać się oddać swojego ukochanego psa podczas Twojej nieobecności! ⠀

Wszyscy nasi opiekunowie zwierząt i osoby świadczące usługi na stronach platformy są dokładnie sprawdzane i zatwierdzane przez zespół.

Ważne jest również, że właściciele zwierząt i opiekunowie mogą umówić się na osobiste spotkanie przed dokonaniem rezerwacji którejkolwiek z usług, aby omówić wszystkie szczegóły i upewnić się, że możecie sobie nawzajem zaufać. Wszystko jest niezwykle proste i bezpieczne. Nasi opiekunowie zwierząt zapewniają spokój podczas Twojej nieobecności. 

Zespół wsparcia “Petsitters.pl” pracuje przez całą dobę. Nawet jeśli zdarzy się jakaś siła wyższa, pomożemy Tobie i Twojemu pupilowi.  

Jesteśmy zawsze obok.

Pozdrawiamy, zespół Petsitters.