Zweryfikowany
Checked Test zdany

Progres

Przyjąłem(-am) u siebie: 19 psów
2 kota

!Foto

9+ Zdjęcie

O sobie i zwierzaku

Cześć! Jestem miłośniczką zwierząt. W domu rodzinnym zawsze mieliśmy zwierzaków. Niestety teraz nie mam możliwości posiadania własnego zwierzaka​,​ ale bardzo je kocham. Dlatego zaopiekowanie się twoim zwierzakiem podczas twojej nieobecności sprawi mi wielką przyjemność:) Pracuję w biurze​,​ po powrocie z pracy zawsze poświęcam jak najwiecej czasu i uwagi piesku lub kotku​,​ którymi się opiekuję. Staram się zrobić wszystko​,​ żeby zwierzaczek czuł się jak w domu​,​ a jego właściciel był spokojny i miał pewność​,​ że jego pupil jest zadowolony​,​ wysyłam zdjęcia i filmiki każdego dnia. Zapraszam do kontaktu​,​ chętnie odpowiem na wszystkie pytania:)

Szczegóły

Koszt kilkudniowej opieki: 100 pln za dobę
Koszt wyprowadzania / wizyty domowe: 25 pln za godzinę
Akceptuję / Przyjmuję: Psów Kotów
Akceptuję/ Przyjmuję tylko wykastrowane/sterylizowane: Nie ma znaczenia
Kilkudniowa opieka bez paszportu weterynaryjnego: Nie
Rodzaj : mieszkanie
Akceptowany wiek psów: 1-5 5-8
Akceptowany wiek kotów: do roku 1-5 5-8
Akceptowany rozmiar zwierzaka na wyprowadzenie: mały średni
Akceptowany rozmiar zwierzaka dla kilkudniowej opieki: mały średni

Komentarze

Eugene
5/5

Alina jest doskonałą opiekunką. Nasza Bonnie jest szczęśliwa, gdy do niej idzie (a czasem nawet nie chce wracać). Jesteśmy spokojni, gdy zostawiamy psa z Aliną, a robiliśmy to już wiele razy.

14:38:21 15-05-2023
Ula
5/5

Już pisałam, ale chcę napisać jeszcze raz, bo jestem taka wdzięczna Pani Alinie za opiekę nad moim pieskiem że nawet brakuje mi słów. Mój Mortimer leci do Pani Aliny tak że nawet ze mną się nie żegna. Pani wysyła do mnie nagrania ze spacerów, fotki jak mały śpi, jak oni się bawią. Całkiem ufam Pani, wszystkim polecam i nie mogę wyobrazić opiekunki lepiej.

18:45:24 23-04-2023
Ula
5/5

To jest moja ulubiona opiekunka, na 100%. Mój Mortuś był po prostu zakochany. Przez cały weekend Alina wysyłała nam zdjęcia malucha: jak on odpoczywa, jak on się bawi, jak śpi na jej poduszce. Był całkiem zadbany. Bardzo się cieszę że znalazłam Alinę.

14:47:28 28-12-2022
Sławek
5/5

Pani Alina to świetna opiekunka, jest bardzo cierpliwa, kompetentna, przestrzega wszystkich zaleceń, poświęca bardzo dużo uwagi zwierzakom. Informuje też o wszystkim na bieżąco, przesyła zdjęcia i nagrania. Moja Lunka po paru dniach wróciła do mnie zadbana i szczęśliwa. Polecam z całego serca.

13:03:27 05-10-2022