Zweryfikowany
Checked Test zdany

Progres

Przyjąłem(-am) u siebie: 6 psów
Powtórnie wyprowadziłam(-łem): 2 psa

!Foto

8+ Zdjęcie

O sobie i zwierzaku

Uwielbiam wszystkie pieski i kotki, dlatego jestem domem tymczasowym dla nich. Od dzieczka wychowywałam się ze zwierzakami.

Szczegóły

Koszt kilkudniowej opieki: 70 pln za dobę
Koszt wyprowadzania: 25 pln za godzinę
Akceptuję / Przyjmuję: Psów Kotów
Akceptuję/ Przyjmuję tylko wykastrowane/sterylizowane: Nie ma znaczenia
Kilkudniowa opieka bez paszportu weterynaryjnego: Tak
Rodzaj : mieszkanie
Akceptowany wiek psów: do roku 1-5 5-8 ponad 8
Akceptowany wiek kotów: do roku 1-5 5-8 ponad 8
Akceptowany rozmiar zwierzaka na wyprowadzenie: mały średni duży bardzo duży
Akceptowany rozmiar zwierzaka dla kilkudniowej opieki: mały średni duży bardzo duży

Komentarze

Anna
5/5

Dziękuję Marii za opiekę nad kotem! Wyjechaliśmy na dwa tygodnie, dzięki niej nasz pupil spędził ten czas w ciepłym domowym otoczeniu. Maria dobrze dogadała się z kotem, potwierdzają to codzienne zdjęcia i filmy. Polecamy!

16:20:53 09-07-2021
Kamila
5/5

Jestem bardzo wdzięczna Marii za opiekę nad naszym Goldikiem! Maria to osoba o wielkim sercu, która bardzo kocha zwierzęta i od razu to czujesz! Regularnie wysyłała śmieszne zdjęcia i filmy, opowiadała, jak minął kolejny dzień. Niesamowicie, moje serce było spokojne, wiedząc, że był w dobrych rękach! Jeszcze raz wielkie podziękowania dla platformy Petsitters i Marii!

13:40:35 09-07-2021
Izabela
5/5

Z całego serca pragnę podziękować nie tylko za uwagę i miłość do maluszka, ale także za rady, które otrzymałam i pomoc medyczną w naszym przypadku! Jeszcze raz, wielkie dzięki! Do zobaczenia!

20:44:54 30-06-2021
Maria
5/5

Wyrażam moją ogromną wdzięczność Maryi opiekę nad moimi dwoma niespokojnymi Bengalami! Maria jest bardzo miła, inteligentna i od razu wsbudziła naszą sympatię! Co mnie jeszcze przekonało, moja kotka, która boi się wszystkich i ukrywa przed obcymi, od razu poszła do Maryi. Maria zrobiła wszystko wyraźnie zgodnie z zaleceniami, doskonale poradziła sobie z kocimi kaprysami, nakarmiła i zabawiała koty, a nawet wyniosła z domu fikusa na moją prośbę. Po każdej wizycie przesyłano mi pełne foto / video reportaże. Bardzo się cieszę, że moja znajomość z Petsitters zaczęła się od Marii, teraz jestem Twoim stałym klientem!

14:23:58 27-06-2021