Zweryfikowany
Checked Test zdany
Petsitters poleca

Progres

Przyjąłem(-am) u siebie: 7 psów
Powtórnie wyprowadziłam(-łem): 12 psów

!Foto

6+ Zdjęcie

O sobie i zwierzaku

Ukończyła uniwersytet z dyplomem z psychologii. Lubię rysować na tablecie graficznym, co skłoniło mnie do tworzenia pocztówek i naklejek. Uwielbiam robić zdjęcia i filmy. Mieszkają ze mną mali przyjaciele - 6 satynowych myszy, aw innym mieście w domu mojej mamy jest pies Bart :) Często zaopatruję się w paczkę karmy dla kotów i psów, żeby pomóc bezdomnym zweirzakom. Od dzieciństwa bardzo lubię komunikować się ze zwierzętami, podziwiam każdego kota czy psa na ulicy, a potem staram się nawiązać z nim kontakt, aby pogłaskać i uzyskać dawkę czułości :) Planuję pójść na kur groomer, aby jeszcze wiecej czasu spędzić ze zwierzętami.

Szczegóły

Koszt kilkudniowej opieki: 95 pln za dobę
Koszt wyprowadzania: 25 pln za godzinę
Akceptuję / Przyjmuję: Psów Kotów
Akceptuję/ Przyjmuję tylko wykastrowane/sterylizowane: Nie ma znaczenia
Kilkudniowa opieka bez paszportu weterynaryjnego: Tak
Rodzaj : mieszkanie
Akceptowany wiek psów: do roku 1-5 5-8 ponad 8
Akceptowany wiek kotów: do roku 1-5 5-8 ponad 8
Akceptowany rozmiar zwierzaka na wyprowadzenie: mały średni duży bardzo duży

Komentarze

Paulina
5/5

To było pierwsze doświadczenie, kiedy zostawiłam mojego psa z zupełnie obcą osobą. Ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że z Alicja ponownie zostawiłabym psa))) Codzienne raporty o spacerach, zabawach, zachowaniu, urocze filmy, dzięki którym na pewno wiesz, że wszystko jest w porządku z pieskiem)) Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że moje "dziecko" nie nudziło się przez 5 dni i żyło w opiece i miłości!))

14:10:15 09-07-2021
Kasia
5/5

Zostawiliśmy naszego szczeniaka na 4 dni, bardzo dziękujemy całemu serwisowi za możliwość nie przejmowania się pupilem 🙂 i pełen odpoczynek! Teraz mamy całą kolekcję zdjęć i filmów dzięki Aliсja, jest cudowna i bardzo uważna 🙂 Pomysł takiej platformy to najbardziej niesamowita rzecz dla właścicieli zwierząt domowych i bardzo się cieszymy, że się udało wdrożyć go na tak wysokim poziomie, dziękujemy.

14:06:35 27-06-2021
Marcin
5/5

Bardzo dziękujemy za podejście do naszego ulubieńca z szacunkiem! Bardzo się cieszymy, że cię poznaliśmy! Na pewno się z Tobą jeszcze skontaktujemy! ❤️

15:41:37 25-06-2021
Ivana
5/5

Wielkie dzięki Alicja za opiekę nad moim ukochanym zwierzakiem Fidelem)) Od pierwszych minut naszej znajomości Fidel zaakceptował i zainteresował się tą cudowną dziewczyną. Fotoreportaże i filmy, miłe dla oka) Zabraliśmy do domu zmęczonego i szczęśliwego psa). Na pewno ponownie się z Tobą skontaktujemy) Wielkie dzięki od nas!)

11:43:39 25-06-2021