Zweryfikowany
Checked Test zdany
Petsitters poleca

Progres

Przyjąłem(-am) u siebie: 19 psów

!Foto

64+ Zdjęcie

O sobie i zwierzaku

Od 11 roku życia byłam związana z psami. Na początku miałam owczarka niemieckiego, przy którym nauczyłam się odpowiedzialności poprzez wyprowadzanie go na spacery przed i po szkole. Kolejnymi dwoma psami były dobermany, które wychowywałam już ze swoim mężem. Ostatnim był whippet. Psy traktowane zawsze były jako członek rodziny, zapewniane miały bardzo dobre warunki, towarzyszyły nam również w wyjazdach wakacyjnych i świątecznych. Obecnie jesteśmy z mężem emerytami, w bardzo dobrej kondycji fizycznej, pragnącymi utrzymywać kontakt z psami jako ich miłośnicy. Posiadamy dom z ogrodzonym ogrodem położony pośród powsińskich (wilanowskich) pól i łąk. Psy w okolicy są zresocjalizowane, bez agresji, dzięki długim spacerom z właścicielami. Atutem jest również nasza dyspozycyjność w opiece nad psami przez 24 godziny. Gwarantujemy, że pies będzie czuł się swobodnie i bezpiecznie, postaramy się ograniczyć mu do minimum stres związany ze zmianą miejsca pobytu zapewniając zabawy i troskliwą opiekę. Istnieje możliwość zlecenia odbioru i odwiezienia pieska. Uwaga, niestety nie przyjmujemy suczek w okresie rui ze względu na pozostawianue zapaszków, które za bardzo intrygują przymowane potem oieski pod opiekę. 😔 Polecamy do obejrzenia albumu z naszymi podopiecznymi. Zapraszamy pieski :).

Szczegóły

Koszt kilkudniowej opieki: 150 pln za dobę
Akceptuję / Przyjmuję: Psów
Akceptuję/ Przyjmuję tylko wykastrowane/sterylizowane: Nie ma znaczenia
Kilkudniowa opieka bez paszportu weterynaryjnego: Tak
Rodzaj : dom
Akceptowany wiek psów: do roku 1-5 5-8
Akceptowany rozmiar zwierzaka dla kilkudniowej opieki: mały

Komentarze

Małgorzata
5/5

Trudno wyobrazić sobie lepszych opiekunów dla pieska! Czuli, uważni, doświadczeni :) regularne spacery w super terenach, głaskando :) i zabawy plus opcja wybiegu w ogrodzie! Czego chcieć więcej? Nasza Śruba wróciła zrelaksowana i wypoczęta. Wrócimy na pewno! Plus ogromny plus za super codzienne relacje :)

17:06:11 20-08-2023
Bartosz
5/5

U takich osób jak pani Bożena, psa można zostawić ze spokojną głową i cieszyć się urlopem bez zmartwień. Nasz pies był wyspacerowany, wyprzutulany i wybawiony, a w dniu odbioru zachowywał się (i broił) jak u siebie :) Na pewno będziemy wracać w przyszłości - śmiejemy się, że nasz pies miał nawet lepsze wakacje niż my. Przekazujemy pozdrowienia i buziaki od Bimka!

12:41:05 01-07-2023
Sofia
5/5

Zostawili Czaczę na kilka dni z panią Bożena, wszystko było super Nasz pies rzadko pozostaje bez rodziców i jest to dla niego duży stres, ale Pani Bożena sprawiła, że stres był minimalny

20:41:04 19-05-2023
Palina
5/5

Zdecydowanie polecamy Panią Bożenę,jest świetny Petsitter. Moja Luna była bardzo szczęśliwa u pani. Mieliśmy kontakt przez cały czas pobytu. Bardzo dziękujemy

20:24:52 09-05-2023
Magdalena
5/5

Pani Bożenka jest bardzo zaangażowaną pet sitterką. Powierzyliśmy jej naszą whippetkę na tydzień ferii i nie mogliśmy wybrać lepiej. Codziennie dostawaliśmy zdjęcie psiaka wraz z opisem jak się czuje i co robi. Pani Bożenka stosowała się do naszych zaleceń, pies po pobycie u niej wrócił do domu szczęśliwy i zadbany. Bardzo polecamy i na pewno znowu skorzystamy!

10:11:07 19-02-2023
Dominik
5/5

Polecam każdemu! Pani Bożena wraz z mężem są bardzo zaangażowani w opiekę zwierzaka, Lucynka miała zapewnioną całodobową opiekę i długie spacery w pięknej zacisznej okolicy. W trakcie wyjazdu byłem informowany na bieżąco o piesku, dostawałem też mnóstwo zdjęć, dzięki czemu z narzeczoną nie martwiliśmy się o Lucynke nawet przez sekundę. Na pewno tam jeszcze wrócimy!

21:03:06 01-01-2023
Romuald
5/5

Profesjonalna, rzetelna i zarazem pełna miłości do zwierząt opieka nad naszym Psem pozwoliła nam wyjechać na kilka dni wiedząc że Billy ma się świetnie. Nie wiem kto miał lepszy weekend - my czy nasz pies :) Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy!

08:26:14 30-11-2022
Khrystyna
5/5

Dziekujemy bardzo Pani Bożenie i jej mężu za cudowna opiekę nad Carrie. Mieliśmy stały kontakt, było widać z licznych zdjęć i filmików, że Carrie ma super spacery, zabawę i jest bardzo dobrze zaopiekowana, pod koniec już nie wiedzieliśmy czy to my mamy wakacje czy Carrie :) kiedy wróciliśmy ją odebrać nawet nie usłyszała że wchodzimy, ponieważ była tak zajęta ciekawa zabawą z opiekunami. Polecamy!

16:47:18 23-11-2022
Katarzyna
5/5

Pierwszy raz korzystaliśmy z usług petsittera i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie mogliśmy lepiej trafić jesli chodzi o opiekę nad naszą psinką. Beza wyglądała na przeszczęśliwa. Pani Bozena i jej mąż są bardzo zaangażowanymi opiekunami co widać na licznych zdjęciach i filmach, które wysyłają. Bylismy cały czas w stałym kontakcie dzięki czemu byłam naprawdę spokojna o mojego pieska. Serdecznie polecamy, napewno będziemy wracać.

16:19:57 16-11-2022
Palina
5/5

Bożena to świetny petsitter! opiekowała się mojego Psa Lunę, Mój piesek był bardzo zadowolony. Pani Bożena jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Cały czas miałyśmy kontakt i byłam pewna, że Luna bezpieczna i zaopiekowana.Dodatkowo otrzymałam zdjęcia i filmiki. Dziękujemy Bardzo! Polecam serdecznie

17:44:13 29-08-2022